Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
SABRAGE svůj nový klip natočili na Majálesu

SABRAGE svůj nový klip natočili na Majálesu

Vydáno: 16.10.2019 00:00 v sekci Aktuality - Czech Blade

„Takovou show chceme vozit všude,“ říká o svém novém klipu kapela.


Pardubicko-hradecká kapela SABRAGE vydává svůj nový klip k písni "Meluzínám", který se natáčel během jejího večerního koncertu na Pardubickém majálesu, kam dorazilo okolo 15 000 lidí.

„Před větším publikem, než bylo tady, jsme ještě nikdy nehráli. Takže jakmile jsme se dozvěděli čas, ve kterém hrajeme, ihned jsme věděli, že si nesmíme trhnout ostudu na domácím hřišti a začali vymýšlet pódiovou show srovnatelnou s většími kapelami,“ sdělil Tadeáš, bubeník kapely.

„Samozřejmě jsme velmi limitováni financemi, nicméně koncert jsme nechtěli odehrát klasicky, ale opět byla touha to posunout dál. Takže od různé pyrotechniky přes balóny až k tanečnicím,“ dodal baskytarista Ladze.

Na tento koncert se kapela připravovala čtvrt roku a je ráda, že přípravu nepodcenila. „Byl to jeden z našich prvních koncertů venku na začátku sezóny a to bývá vždy trochu ošidné, než si vše sedne, proto jsme se na to museli řádně připravit. Je jasné, že potom z takové intenzivní přípravy čerpáme po zbytek festivalové sezóny,“ řekl Matt, který v kapela hraje na kytaru.

Píseň "Meluzínám" kapela natáčela s Romanem Kašníkem, který spolupracoval také například s Kryštofem, Tatabojs nebo Monkey Business. SABRAGE brzy oslaví deset let své existence. Za tuto dobu si zahráli například na Českých hradech, Rock for people nebo Létofestu, a jejich píseň "Skrytý city" se stala titulní písní nejnavštěvovanějšího českého filmu za rok 2018 Po čem muži touží. Na své kulaté jubileum kapela plánuje uspořádat speciální koncert a vydat novou desku.

SABRAGE - MELUZÍNÁM
Facebook SABRAGE


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
MAGICKÁ NOC TRUBADÚRŮ - 2.11.2019, Divadlo Za plotem, Praha MAGICKÁ NOC TRUBADÚRŮ - 2.11.2019, Divadlo Za plotem, Praha
Vydáno: 13.11.2019 v sekci Naživo
Den památky zesnulých se zdá být naprosto ideální datum pro oslavu temné gotické subkultury. V pořadí již čtvrtá Magická noc trubadúrů tentokrát změnila místo svého obvyklého konání a z Kralup nad Vltavou (domovina pořadatele... číst dále
Vzpomínkový koncert kapely MARXOVA TCHÝNĚ Vzpomínkový koncert kapely MARXOVA TCHÝNĚ
Vydáno: 13.11.2019 v sekci Aktuality
V letošním roce oslaví ostravská crayzy punková kapela MARXOVA TCHÝNĚ třicet let od svého založen... číst dále
Spark Fresh Blood 2019 zná své finalisty! Spark Fresh Blood 2019 zná své finalisty!
Vydáno: 09.07.2019 v sekci Aktuality
Soutěž talentovaných kapel Spark Fresh Blood zná své 3 finalisty. Jak si kapely vedly v hlasování vás fanoušků? Podívejte se na konečný stav... číst dále
Hlasujte v semifinále Spark Fresh Blood 2019 Hlasujte v semifinále Spark Fresh Blood 2019
Vydáno: 03.06.2019 v sekci Aktuality
Spark Fresh Blood 2019 vstoupila do semifinálové fáze. Třicítka postoupivších kapel se nyní utká o vaše hlasy o postup do finálového kola... číst dále
NEW HATE FORM - Stories Repeat NEW HATE FORM - Stories Repeat
Vydáno: 20.05.2019 v sekci Recenze
vlastní náklad, progressive death metal - 33:19... číst dále