Zpěvák Ondřej Ruml, zpěvačka skupiny Lanugo Markéta Foukalová, vokalistka Tereza Kopáčková, trombonista Jan Šatra či saxofonista a flétnista Josef „Saxophone Joe“ Kučera. To jsou někteří z hostů, kteří letos Michala Prokopa a Framus Five doplní na pódiu během ného Vánočního koncertu s podtitulem Blues In Soul Afterparty.
Ten se v pražském Foru Karlín uskuteční 22. prosince a je završením celoročních oslav 50. výročí založení skupiny Framus Five.


VERPA - Reborn Back to Death
POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
NOIRUM - One man black
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku