Po skladbě „Tohle ještě není konec“ Štěpán Soukup navazuje volným pokračováním, a to pohledem na dobu, kdy tady pro svou dceru už nebude moci být.
„Tenhle song jsem napsal už někdy dávno, zhruba dva roky zpátky. Už jenom ta představa, že nás dva něco natrvalo oddělí, byla dost skličující. Uvědomil jsem si, že můj čas s dcerou je na tomto světě omezený...celé skládání tak pro mě samotného bylo velice emotivní, což jsem přesně chtěl vyjádřit v písničce.“ říká autor a navazuje:
„Po minulém singlu jsem cítil trochu skladatelský blok, jako bych všechno, co bylo důležité už řekl, tak jsem se rozhodl oprášit staré věci z šuplíku a vdechnout jim nový život. Náhodou to do sebe s původním klipem docela pěkně zapadlo.“
O natáčení se opět postaral Miroslav Smith Kovář a jeho tým. Single je už nyní dostupný na všech streamovacích platformách včetně Spotify.




JANESESSION se brzy představí Bez masky
Knižní Dělníci kovu jsou zpátky
Zítřek být nemusí, varuje nová deska FORREST JUMP
Sestavu více než třiceti kapel Czech Death Festu 2026 uzavírá sextet tuzemských kapel
MORTE FORTE - To poznáš