Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
Fresh Blood profily kapel
Pražská kapela I LOVE YOU HONEY BUNNY vydává album We Just Had a Wonderful Time

Pražská kapela I LOVE YOU HONEY BUNNY vydává album We Just Had a Wonderful Time

Vydáno: 27.04.2023 14:23 v sekci Aktuality - Czech Blade

I LOVE YOU HONEY BUNNY vydávají druhé studiové album "We Just Had a Wonderful Time", které pokřtí 27. 4. v pražském klubu Roxy. Vzniklo pod producentským dohledem Koena van de Wardta (Klangstof) a Stevena Grahama Ansella (Blood Red Shoes) na pomyslné ose Praha – Amsterdam – Brighton.

Křest alba navazuje na úspěšné evropské turné kapely se dvanácti zastávkami napříč sedmi státy (duben 2023). Jako support se představí jedna z největších nadějí tuzemské scény Pam Rabbit nebo německý písničkář M. Byrd. O afterparty se postará DJ ŠatySVlečkou a vystoupí také řada hostů.

„We Just Had a Wonderful Time vychází po čtyřech velmi dlouhých letech od debutu Cosmic Background Radiation. Stejně jako všichni ostatní jsme strávili dva a půl roku uvězněni v našich bytech, nuceni žít sami se sebou. Toto období pro nás bylo neuvěřitelně těžké. Boj s vlastní myslí se nemusí zdát být tak náročným úkolem, dokud se mysl nezačne bránit,” vysvětluje zpěvák Sebastian Jacques.

„Album hledá odpověď na otázku, proč je pro nás tak těžké dát ostatním vědět o bojích, které se skrývají za našimi úsměvy. Společnost konečně rozeznala nebezpečí duševních nemocí a udělala velké pokroky v rozšíření povědomí o jejich úskalích, přesto je před námi ještě dlouhá a náročná cesta. Nikdo by do těchto bitev neměl jít sám a rozhodně by se neměl bát dát o svých potížích vědět ostatním,” říká baskytarista Kristián Kraevski.

„Název alba má dvojí význam. Reaguje také na obrovské množství zábavy a pozitivních zážitků, které jsme s kapelou prožili, když jsme na albu společně pracovali nejen v Amsterdamu ale i v našem pražském studiu nebo na vypůjčené chatě,“ doplňuje kytarista Martin Šolc.

Album doprovázejí dva videoklipy ke skladbám "Lose Control" v kulisách Hotelu Thermal v Karlových Varech a "Last Chance" v prostředí libereckého vysílače Ještěd  Retro vizuální identitu dotváří také přebal alba v podobě stylizovaného jaderného kufříku ze studené války v kombinaci s názvem “We Just Had a Wonderful Time.” Album se tak mimo jiné snaží o reflexi současné politické situace v Evropě.

I Love You Honey Bunny - Last Chance
Facebook I LOVE YOU HONEY BUNNY


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
TRINITUM vydávají album Rytíř, smrt a ďábel TRINITUM vydávají album Rytíř, smrt a ďábel
Vydáno: 19.12.2025 v sekci Aktuality
Ostravská rocková kapela TRINITUM, kterou tvoří dvojice Marek Konečný a Tomáš Klos, vydává album "Rytíř, smrt a ďábel". Je inspirováno rytinou Albrechta Dürera a jeho tématem jsou různé (většinou negativní) stránky lidsk... číst dále
RAMCHAT přivolávají mráz RAMCHAT přivolávají mráz
Vydáno: 19.12.2025 v sekci Aktuality
Slovenská pagan/blackmetalová kapela RAMCHAT zveřejnila nový videoklip ke skladbě „Zapozeral sa do mňa mráz", která pochází z aktuálního alba „Rmut". Autorem hudby, textu i samotného videa je Pavel „Hirax" Baričák, který stoj... číst dále
SOUPERMAN odpálili Dynamit SOUPERMAN odpálili Dynamit
Vydáno: 18.12.2025 v sekci Aktuality
Kapela SOUPERMAN vydala videoklip k novému singlu s názvem „Dynamit". Skladba je předzvěstí chystaného alba, přináší charakteristický surový kytarový zvuk kapely v té nejlepší formě.Singl „Dynamit" je živelnou výpovědí o... číst dále
Co by měli udělat RANDOM CHOICE Co by měli udělat RANDOM CHOICE
Vydáno: 18.12.2025 v sekci Aktuality
Nové album "Takto je to fajn" vydají RANDOM CHOICES 12.února 2026. Posledním singl, který kapela před vydáním představí, je skladba "Mal by som", která doplní moziaku již vydaných skladeb "Sťahovacia", "New Balanc" a "The Dude", kter... číst dále
FREE FALL ulovili Kořist FREE FALL ulovili Kořist
Vydáno: 17.12.2025 v sekci Aktuality
Uherskohradišťská kapela FREE FALL přichází s videoklipem „Kořist", natočeným na festivalu Slovácké léto v Uherském Hradišti. Klip „Kořist" vznikl během letního koncertu, při kterém kapela pokřtila aktuální album „Mezi... číst dále