Jedna z prvních glamových skupin u nás SLEAZY
ROXxX, která vznikla v roce 2010, vylezla s novým logem a dost kvalitními promo fotkami. Obojí jim velice dobře sedlo k jejich stylu a
fanoušci se těší na comeback. V kapele mají novou posilu, a to kytaristu
Jamese Dinnera (ex-SEGMENT). Společně pracují na dalším CD, které vyleze příští
rok. Albu bude předcházet singl i s videoklipem, ale více kapela
zveřejňovat zatím nechce.


ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Dan Vertígo pokřtí Smrtící koktejl na pražském Střeláku
Letošní ročník Štěrkovny bude patřit k nejsilnějším
ANURRN - Theurn
ŽÁDNEJ STRES vydává album "Cesta" a zve na křest do Třemošnice