SLEAZY ROXxX se chystají na druhou vlnu
Jedna z prvních glamových skupin u nás SLEAZY
ROXxX, která vznikla v roce 2010, vylezla s novým logem a dost kvalitními promo fotkami. Obojí jim velice dobře sedlo k jejich stylu a
fanoušci se těší na comeback. V kapele mají novou posilu, a to kytaristu
Jamese Dinnera (ex-SEGMENT). Společně pracují na dalším CD, které vyleze příští
rok. Albu bude předcházet singl i s videoklipem, ale více kapela
zveřejňovat zatím nechce.
DOPORUČENÉ ČLÁNKY
NOIRUM - One man black
One-man projekt NOIRUM stojí na posedlosti black metalem, severskou atmosférou i neustálé tvůrčí potřebě. O tom všem a o nové desce „Mørketid“ jsme si popovídali s autorem Vlastimilem Vejborou...
číst dále
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále