Liberecká dvojice ATMO MUSIC má nový singl. Jmenuje se Valerie a předznamenává chystané druhé album.
Pro ATMO MUSIC je uvedená skladba v mnoha ohledech netradiční. Vznikla totiž z prostého, dalo by se říci folkového demosnímku, do kterého Beef nesměle, přesto působivě a upřímně poprvé zpíval. A protože jsou emoce součástí každé nahrávky ATMO MUSIC, zůstalo při tom.
Když ATMO MUSIC v dubnu 2014 debutovali albem Andělé x Démoni, byli pro mnoho posluchačů neznámou skupinou. Z písničky Andělé se teprve rodil první hit a jejich cesta k vyprodaným klubovým sálům i milionům na YouTube sotva začínala. Nyní dokončují přípravy novinky. Její název ale ještě není znám, stejně tak datum vydání.
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále