V roce 2017 slaví skupina ARGEMA 35. výročí pobytu na hudební scéně. Za tu dobu odjela více než 3400 koncertů a vydala 24 alb. Narozeniny si připomene nejen na 80 koncertech, ale hlavně tak učinila vydáním nového alba s názvem Argema 2017. Obsahuje deset novinek.
Pro natáčení si jihomoravští muzikanti vybrali studio Sono, v němž si vše technické vzal na starost mistr zvuku Milan Cimfe. Po dlouhé době si Argema na novém albu vystřihla i duet, a to se slovenskou zpěvačkou Ninou Balkovou ve skladbě Československo.


OLYMPIC kráčí lánem světa s nadějí, že rány zahojí
REFORE a LAID TO WASTE potvrzeni jako předkapely pražského koncertu OVERKILL
VERPA - Reborn Back to Death
POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
NOIRUM - One man black