Mnoho tváří tuzemské scény
czechblade logo
Fresh Blood profily kapel
Kapela UDG představuje nový videoklip Ještě jednou

Kapela UDG představuje nový videoklip Ještě jednou

Vydáno: 04.07.2021 09:53 v sekci Aktuality - Czech Blade

Kapela UDG má po covidové pauze opět nabité koncertní léto. Nyní vydává nový singl s názvem "Ještě jednou". Je to velmi osobní píseň o ztrátě osudového vztahu a touze vrátit, co se vrátit nedá. Kapela k písni natočila i videoklip a do hlavní role obsadila aktuálně velmi oblíbeného herce Marka Lamboru a jeho partnerku, modelku Andreu Bezděkovou. Po singlech "Parfémy" a "Plachty" je "Ještě jednou" již třetí skladbou z připravované desky, kterou kapela pokřtí na podzimním koncertu ve Fóru Karlín.

Píseň "Ještě jednou" vznikla ve studiu Sunmusic Michala Šenbauera a režie se ujal Radim Věžník, pod jehož taktovkou vznikly videoklipy skupiny MIRAI, SLZA, THE.SWITCH nebo zpěvačky Elis Mráz či zpěváka Xindla X. Pianové party nahrál do skladby zpěvák Marek Ztracený. „Když jsme na písni pracovali, napadlo nás, že by aranži slušelo piano. Zavolali jsme našemu kamarádovi Markovi Ztracenému. Byl skvělej, sedl do auta přijel za náma z Šumavy, nahrál skvělé piano a přinesl do písně další nápady," říká zpěvák z UDG Petr Vrzák.

„UDG jsou kámoši, takže tohle pozvání jsem nemohl odmítnout. Z natáčení piana se nakonec vyklubala několikahodinová práce na písni, která mi přijde skvělá. Bavilo mě také potkat se ve studiu s někým jiným než s klukama z mojí kapely,“ pochvaluje si spolupráci Marek Ztracený

Hlavní roli zamilovaného páru ztvárnili Marek Lambora a Andrea Bezděková, který tvoří pár i v reálném životě. V tom filmovém jim však šťastný a zprvu dokonalý vztah zničila mužova nevěra, kterou jeho přítelkyně, ve videoklipu Andrea, neunese. Pro Marka a Andreu jsou role ve videoklipu ústecké skupiny, první společnou prací.

„Kluky z UDG znám. Jsme ze stejného města, takže nabídku, abychom si s Andreou zahráli v klipu, k jejich nové písni jsme rádi přijali,“ komentuje vznik videoklipu Marek Lambora. „Kariéry a životní cesty obou našich herců sledujeme. Jsou to nesmírně talentovaní a pracovití lidé, tedy nás velmi těší, že si ve svých nabitých kalendářích našli skulinu na natáčen s námi. Toho si vážíme,“ dodává Vrzák.

UDG - Ještě jednou
Facebook UDG


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
OLYMPIC kráčí lánem světa s nadějí, že rány zahojí OLYMPIC kráčí lánem světa s nadějí, že rány zahojí
Vydáno: 24.06.2026 v sekci Aktuality
Z alba "Bombardák", které vyšlo letos na jaře, vybral OLYMPIC pro aktuální videoklip skladbu "Heja, heja". Videoklip vznikl na námět Petra Jandy v realizaci Davida Pacholíka. Koncertní záběry byly natočeny v SONO Brno, HOME CREDIT... číst dále
REFORE a LAID TO WASTE potvrzeni jako předkapely pražského koncertu OVERKILL REFORE a LAID TO WASTE potvrzeni jako předkapely pražského koncertu OVERKILL
Vydáno: 24.06.2026 v sekci Aktuality
Datum koncertu americké thrashové legendy na venkovní scéně pražského klubu Modrá Vopice se blíží. Předkapely jim budou dělat valaši REFORE a LAID TO WASTE. OVERKILL jsou aktuálně na evropském turné na podporu tři roky staré desky... číst dále
VERPA - Reborn Back to Death VERPA - Reborn Back to Death
Vydáno: 23.06.2026 v sekci Recenze
DEAD MAGGOTY – 29:39, thrash/death... číst dále
POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY POLY NOIR vystoupí jako předkapela NEW MODEL ARMY
Vydáno: 23.06.2026 v sekci Aktuality
Letní koncert NEW MODEL ARMY v Brně dostal svůj support – je jím místní experimentální projekt Polyho z INSANIE nazývající se POLY NOIR & THE HOLY SPIRIT SMUGGLERS. Merch najdete na SparkshopuÚstřední postava POLY NOIR & THE... číst dále
NOIRUM - One man black NOIRUM - One man black
Vydáno: 22.06.2026 v sekci Rozhovory
One-man projekt NOIRUM stojí na posedlosti black metalem, severskou atmosférou i neustálé tvůrčí potřebě. O tom všem a o nové desce „Mørketid“ jsme si popovídali s autorem Vlastimilem Vejborou... číst dále