Ale nenechme se mást, brněnskou grupu tvoří ostřílení muzikanti, kteří obcují s rockovými múzami více než tři dekády. Teprve teď ovšem nastala správná doba k oprášení starých pecek. Prvou výpravu proti toku času absolvujme singlem
„Flažolety“.
„Je to písnička z prvního období kapely, konec osmdesátek. Aleš Svoboda přišel s krásným motivem na ploužák a já si ho pobrukoval, když jsem se posléze potácel nad ránem z nějakého večírku, prázdným městem, mírným mrholením, sám, tedy s depkou. Výsledkem je tato pěkná, melodická a mírně depresivní pohodovka,“ uvádí k singlu, který digitálně vychází v těchto dnech, textař kapely Jirka Strážnický.
ŠKAREDÁ HOLKA představí svoje časem uleželé klenoty z let osmdesátých a devadesátých na albu, které vyjde skrze vydavatelství Smile Music.
Škaredá holka (2021) Flažolety
Facebook
ŠKAREDÁ HOLKA
BRATŘI ORFFOVÉ vydávají novinku Co nejdál
BRATŘI ORFFOVÉ uvádí nový videoklip "Co nejdál" a zároveň oznamují sérii koncertů v Olomouci, Praze, Brně, Opavě a Turnově.
Autorem hudby i textu "Co nejdá"l je klávesista a hráč na syntezátory Zdeněk Henych. Píseň se dotýk...
číst dále