Poslechněte si nový singl od NASTY RATZ
Novinku do světa vypustila také glam-metalová
kapela z Prahy NASTY RATZ. K jejich singlu ,,Angel In Me“ se
konkurence shoduje názorem ve stylu: ,,To už konečně zní jako
hudba“. Tihle kluci na sobě stále usilovně pracují, a proto si je zkuste
poslechnout a posoudit sami.
DOPORUČENÉ ČLÁNKY
NOIRUM - One man black
One-man projekt NOIRUM stojí na posedlosti black metalem, severskou atmosférou i neustálé tvůrčí potřebě. O tom všem a o nové desce „Mørketid“ jsme si popovídali s autorem Vlastimilem Vejborou...
číst dále
ESAZLESA přicházejí se svým „Vykoupením"
Po dvou letech od vydání alba "Dokud vím, co mám" se kapela ESAZLESA vrací s novým singlem "Vykoupení".
Novinka navazuje na syrovost a charakteristický zvuk kapely. „Je to ambivalentní zpověď o sebezapření, úhlech pohledu a o tom...
číst dále